Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 постои ли разлика мегу љубав(водење љубав демек) и секс?

Go down 
3 posters
АвторПорака
grofica85
Члан
Члан



Број на мислења : 6
Join date : 2009-05-26

постои ли разлика мегу љубав(водење љубав демек) и секс? Empty
ПишувањеПредмет: постои ли разлика мегу љубав(водење љубав демек) и секс?   постои ли разлика мегу љубав(водење љубав демек) и секс? Icon_minitimeПет Мај 29, 2009 1:27 am

има ли разлика која е и сл......

ја мислу дека нема и дека збор “само секс“ потекнуе од тој уствари да си га извадимо гз кд изневеруемо (абе душо тој сс њума немаше врску сс љубав тој беше само секс)
уствари тој ти е едно исто само кој како си се уфилма I love you
Вратете се на почетокот Go down
Ajkula
Team
Team
Ajkula


Број на мислења : 60
Join date : 2009-05-27
Местолокација : Куманово

постои ли разлика мегу љубав(водење љубав демек) и секс? Empty
ПишувањеПредмет: Re: постои ли разлика мегу љубав(водење љубав демек) и секс?   постои ли разлика мегу љубав(водење љубав демек) и секс? Icon_minitimeПет Мај 29, 2009 10:21 am

Бар за мене има огромна разлика помеѓу водење љубав и само секс. Мада никад не сам га користија муабет „само секс“ за да се ваду. А б`ш ме изненадуе што женско не види разлику помеѓу тија две. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sandra_
Члан
Члан



Број на мислења : 7
Join date : 2009-09-03

постои ли разлика мегу љубав(водење љубав демек) и секс? Empty
ПишувањеПредмет: Re: постои ли разлика мегу љубав(водење љубав демек) и секс?   постои ли разлика мегу љубав(водење љубав демек) и секс? Icon_minitimeЧет Сеп 03, 2009 3:20 am

Kako be nema razlika,ima i toj ogromna razlika medju vodenje ljubav i seks,a toj sto se muski vadiv sas tija muabeti toj bese samo e seks e holivudska rabota vise,tipci gledav mnogo filmovi pa zatoj..
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





постои ли разлика мегу љубав(водење љубав демек) и секс? Empty
ПишувањеПредмет: Re: постои ли разлика мегу љубав(водење љубав демек) и секс?   постои ли разлика мегу љубав(водење љубав демек) и секс? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
постои ли разлика мегу љубав(водење љубав демек) и секс?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» љубав на далеко

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Кумановац :: Љубав и секс-
Отиди до: