Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Кои теме би требало да ги има на Форум?

Go down 
+2
dare_kosarkar
Admin
6 posters
АвторПорака
Admin
Admin



Број на мислења : 5
Join date : 2009-05-25

Кои теме би требало да ги има на Форум? Empty
ПишувањеПредмет: Кои теме би требало да ги има на Форум?   Кои теме би требало да ги има на Форум? Icon_minitimeСре Мај 27, 2009 11:25 pm

Епа поштовани, време е да си кажете какви теме сакате да има на форум за да може администратор да ги креира.

Ја сам за тему "Статие за www.kumanovac.com" овдека ќе се постирав работе кои ќе бидев објавени на насловну страну на сајт.

С'га Ви сте на ред да дадете предлози

Exclamation
Вратете се на почетокот Go down
https://kumanovac.macedonianforum.net
dare_kosarkar
Члан
Члан



Број на мислења : 8
Join date : 2009-05-27

Кои теме би требало да ги има на Форум? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои теме би требало да ги има на Форум?   Кои теме би требало да ги има на Форум? Icon_minitimeСре Мај 27, 2009 11:30 pm

па ја мислу дека треба да се дискутира за спорт и за секс ама само после 12 навечер Smile
Вратете се на почетокот Go down
LoLeeTa
Члан
Члан
LoLeeTa


Број на мислења : 12
Join date : 2009-05-27
Age : 37

Кои теме би требало да ги има на Форум? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои теме би требало да ги има на Форум?   Кои теме би требало да ги има на Форум? Icon_minitimeЧет Мај 28, 2009 1:12 am

Музика, Литература, Култура, Филм, Nightlife, За Куманово/Кумановци/Кумановки Smile, За Kumanovac.com, Живот, Спорт, Технологија, Љубов, Здравје, Филозофија, Разно... толку ми текнаа Smile
Вратете се на почетокот Go down
strumfeta
Team
Team



Број на мислења : 67
Join date : 2009-05-26

Кои теме би требало да ги има на Форум? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои теме би требало да ги има на Форум?   Кои теме би требало да ги има на Форум? Icon_minitimeЧет Мај 28, 2009 2:26 am

delu ga mislenje ss lolitu, muzika, filmovi, literatura, toj sve pod kultura,
isto da ima i sport, zabava ( kumanovski nocan zivot, klipcinja, vicevi, i ostalo)
moze da ima tema za okolinu ( ekologija, priroda)
posebna tema za nastani
i tema za statie na Kumanovac sajt:)
Вратете се на почетокот Go down
Ajkula
Team
Team
Ajkula


Број на мислења : 60
Join date : 2009-05-27
Местолокација : Куманово

Кои теме би требало да ги има на Форум? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои теме би требало да ги има на Форум?   Кои теме би требало да ги има на Форум? Icon_minitimeЧет Мај 28, 2009 1:34 pm

Еве веќ ги додаде тија што мислеше дека треба да се додадев и додаде и некои мои нови... некое можда сам и пропуштија, ако сам пропуштија подсетете ме, ако ви текнуе још некое допишите, ако ни изгледа предлог ОК ке га прифатимо
Вратете се на почетокот Go down
tony
Члан
Члан



Број на мислења : 2
Join date : 2009-05-27
Age : 29
Местолокација : Kumanovo

Кои теме би требало да ги има на Форум? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои теме би требало да ги има на Форум?   Кои теме би требало да ги има на Форум? Icon_minitimeЧет Мај 28, 2009 1:50 pm

stavete i sport ako e mozno Smile
Вратете се на почетокот Go down
Ajkula
Team
Team
Ajkula


Број на мислења : 60
Join date : 2009-05-27
Местолокација : Куманово

Кои теме би требало да ги има на Форум? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои теме би требало да ги има на Форум?   Кои теме би требало да ги има на Форум? Icon_minitimeЧет Мај 28, 2009 2:14 pm

А Да тони, пропуштено е... фала... ке додаду за саат-два целу категорију
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Кои теме би требало да ги има на Форум? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои теме би требало да ги има на Форум?   Кои теме би требало да ги има на Форум? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Кои теме би требало да ги има на Форум?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Kumanovac.com и Ви :: За ФОРУМ-
Отиди до: