Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 модни додатци

Go down 
АвторПорака
strumfeta
Team
TeamБрој на мислења : 67
Join date : 2009-05-26

модни додатци Empty
ПишувањеПредмет: модни додатци   модни додатци Icon_minitimeЧет Јун 04, 2009 5:51 pm

Мислу дека модни додатци са онија ствари што гу правив гардеробу комплетну..
Лично ја, имам огроооооомну колекцију на накит - бижутерија, зашто злато бш и не обожавам, и преко 50 ташње....
Не знам како е куде мушки, ама мислу дека и они сакав да имав по некој добар саат или на пример, копчиња за рукави за кошуље, или можда кравате...

Што си мислите ви???
дали су ви потребни овакви додатоци, или тој е само нешто екстра на што ке се троши паре?
Вратете се на почетокот Go down
 
модни додатци
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Кумановац :: Мода-
Отиди до: