Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Секс за едн вечер

Go down 
2 posters
АвторПорака
strumfeta
Team
TeamБрој на мислења : 67
Join date : 2009-05-26

Секс за едн вечер Empty
ПишувањеПредмет: Секс за едн вечер   Секс за едн вечер Icon_minitimeЧет Јун 04, 2009 6:01 pm

Колко га оправдуете??
Дали е још тој табу тема за наше Куманово???
И наредњо прашање, дали га практикуете Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sandra_
Члан
ЧланБрој на мислења : 7
Join date : 2009-09-03

Секс за едн вечер Empty
ПишувањеПредмет: Re: Секс за едн вечер   Секс за едн вечер Icon_minitimeЧет Сеп 03, 2009 3:24 am

Ja licno ne praktikuju toj zasto sam u dugacku vrsku i super mi e,a da ga opravduju ne ga opravduju zasto odma se vidi kakva devojka e toj koja sto na prv sastanak ima seks sas decka i u ku vise nisto ne e tabu tema pa kamo li ovoj..
Вратете се на почетокот Go down
 
Секс за едн вечер
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» постои ли разлика мегу љубав(водење љубав демек) и секс?

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Кумановац :: Љубав и секс-
Отиди до: