Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Кумани Куманово

Go down 
2 posters
АвторПорака

Join date : 1970-01-01

Кумани Куманово Empty
ПишувањеПредмет: Кумани Куманово   Кумани Куманово Icon_minitimeЧет Јун 18, 2009 4:07 am

На 24 јуни(среда) у спортску салу у 19:00 сат ќе се одржи реорганизачко собрание на Кумани.Сви коишто су љубители и га сакав свој град и спорт у њега слободно нека дојдев на састанак.Сви можете да бидете дел од Кумани.Време е у Куманово да се врати оној што на времето беше поим.KUMANI PRIDE OF KUMANOVO
Вратете се на почетокот Go down
The_Unpredictable
Члан
Члан
The_Unpredictable


Број на мислења : 11
Join date : 2009-06-18
Местолокација : Kumanovo

Кумани Куманово Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кумани Куманово   Кумани Куманово Icon_minitimeЧет Јун 18, 2009 10:39 pm

Ajde ajde mirise na dobro.Samo ovoj da se procue.Sga na svite kontakti na MSN copy paste ovoj sto si napisaja ako mozhe ? (spam e ama cim e za KUMANI moze da se otstupi)
Вратете се на почетокот Go down

Join date : 1970-01-01

Кумани Куманово Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кумани Куманово   Кумани Куманово Icon_minitimeПет Јун 19, 2009 12:48 am

Време е за кумановску револуцију.Свите у среду за да покажемо на Македонију кој е број 1.Вршете пропаганду помеѓу људи на мсн,скајп,фејсбук за да се почне од нешто.
Вратете се на почетокот Go down
The_Unpredictable
Члан
Члан
The_Unpredictable


Број на мислења : 11
Join date : 2009-06-18
Местолокација : Kumanovo

Кумани Куманово Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кумани Куманово   Кумани Куманово Icon_minitimeПон Јун 29, 2009 8:49 pm

И што бидна сс овуј работу ?
Вратете се на почетокот Go down

Join date : 1970-01-01

Кумани Куманово Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кумани Куманово   Кумани Куманово Icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 4:29 pm

The_Unpredictable напиша:
И што бидна сс овуј работу ?
Па требаше другар да дојдете ,а не сви да чекате на готово.Такој не се прави навивачка група.После немало ништо у Куманово.Епа ќе нема .Сс људи што у живот им е побитан едн Челзи,Манчестер,Звезда,Партизан , а за свој град ништо не га интересира нема ништо да биде.Да успеа састанак.Од ичера се продавав членски по 200 денара.Сга убрзо ќе следи правење на маице и дуксеви.Сви коишто су заинтересирани за члански нека пишев на овј меијл за да им се одговори конкретно kumanimarketing@yahoo.com.
Вратете се на почетокот Go down
The_Unpredictable
Члан
Члан
The_Unpredictable


Број на мислења : 11
Join date : 2009-06-18
Местолокација : Kumanovo

Кумани Куманово Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кумани Куманово   Кумани Куманово Icon_minitimeПет Jул 03, 2009 1:50 am

Има ли везе што имам 14 године ? У Криву Паланку беше за жал и немога да дојду. Колко људи имаше ? И за кога уствари ке навивав Кумани у Куманово ?
Вратете се на почетокот Go down

Join date : 1970-01-01

Кумани Куманово Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кумани Куманово   Кумани Куманово Icon_minitimeПет Jул 03, 2009 2:28 am

Нема везе колко године имаш битно е колко сакаш да се трудиш и да помагаш за подобар развитак на групу.Имаше около 70-80 душе сигурно што е супер после толко време неактивност.Сас тек на време ќе има много повише.Кумани ќе навивав за КК.Куманово46 што е формиран од навивачку групу Кумани зашто никој нејќеше да дава паре и да прави клуб.Ќе се навива и на рукомет за РК Куманово од следеќу сезону.Сг за сга толко .Кд ќе се направи фудбалски клуб Куманово и на фудбал ќе се навива.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Кумани Куманово Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кумани Куманово   Кумани Куманово Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Кумани Куманово
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» КУде искачате по наше Куманово
» Правив се две кошаркарски екипе у куманово и две за 2 лигу ке биде интересно дерби

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Кумановац :: Спорт у Куманово-
Отиди до: